English flag

Spilte konserter

2017

20.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
19.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
18.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
17.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
16.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
15.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
14.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
13.08 Bergen, Troldsalen, solorecital
14.07 Skåtøy, Skåtøy kafé, musikk av Marcus Paus med sangerinnen Julie Kleive (Skåtøyfestivalen)
01.07 Vikeså, Kulturbanken i Bjerkreim, privat arrangement
14.06 Oslo, NMH, Levinsalen, med hornisten Eirik Tonnem
14.06 Oslo, NMH, Levinsalen, med hornisten Simen Hagen
13.06 Oslo, NMH, Levinsalen, med hornisten Niklas Grenvik
13.06 Oslo, NMH, Levinsalen, med hornisten Tone Langsrud
10.06 Oslo, Nasjonalgalleriet, med sopranen Marilyn Almeida
08.06 Oslo, NMH, Lindemansalen, med cellisten Sebastian Dankel
08.06 Oslo, NMH, Lindemansalen, med cellisten Rebekka Eikefet
31.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Julie Sofie Storemyr
31.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med tenoren Eirik Grøtvedt
30.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med mezzosopranen Maria Johannesen og barytonen Erik Kronda
29.05 Oslo, Barratt Due, Stuen, med sangerne Christoffer Johansen og Ivar Sandve
26.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
24.05 Oslo, Barratt Due, Stuen, med sopranen Julie Sofie Storemyr
21.05 Oslo, NMH, Levinsalen, hornkonsert
20.05 Oslo, NMH, Levinsalen, strykerkonsert
19.05 Oslo, Odd Fellow, soloopptreden
07.05 Oslo, privat arrangement
26.04 Oslo, Barratt Due, Stuen, vokalkonsert
24.04 Oslo, privat konsert
23.04 Flekkefjord, Spira, med sopranen Eir Inderhaug
20.04 Oslo, Frognerhjemmet, solorecital
06.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Ingrid Oftung
31.03 Valevåg, Valestrand kulturkyrkje, solorecital (Fartein Valen Festivalen)
31.03 Valevåg, Valenheimen, soloopptreden (Fartein Valen Festivalen)
30.03 Oslo, Gamle Logen, lukket arrangement
23.03 Oslo, privat konsert
08.03 Oslo, Sentralen, vokalkonsert
25.01 Oslo, NRK Store Studio, med fiolinisten Ingvild Habbestad
18.01 Asker, Asker kulturhus, med fiolinisten Ingvild Habbestad


2016

05.11 Fredrikstad, Østre Fredrikstad kirke, med fiolinisten Ingvild Habbestad (HøstRiss)
29.10 Oslo, Den Norske Opera, 1. balkong, CD-lansering Åslaug Berre
24.09 Oslo, Musikk og Scenehuset, sanger av Marcus Paus med Julie Kleive
06.08 Berlin, privat opptreden
05.07 Årjäng, Smöga, med fiolinisten Ingvild Habbestad (Smöga Kammarmusikfestival)
10.06 Oslo, Levinsalen, med hornisten Johan Wahlgren
10.06 Oslo, Levinsalen, med hornisten Benjamin Setsaas
10.06 Oslo, Lindemansalen, med cellisten Elsa Stojkov
07.06 Oslo, Cappelen Damm, sanger av Marcus Paus med Julie Kleive
03.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Susanna Wolff
03.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Tina Tuven
03.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Donaji Reksterberg
03.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med tenoren Per Kristian Ruud-Enggrav
01.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Frøy Holtbakk
01.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Kine Sandtrø
01.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med Henriette Johnson
01.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Therese Aas
29.05 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
28.05 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
27.05 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
26.05 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
25.05 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
24.05 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
23.05 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
19.05 Oslo, Frognerhjemmet, solorecital
18.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Frøy Holtbakk
13.05 Oslo, Barratt Due, Stuen, vokalkonsert
12.05 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
22.04 Oslo, Uranienborg kirke, pianomusikk av Trygve Madsen (Oslo Griegfestival)
14.04 Oslo, Levinsalen, cellokonsert
14.04 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
27.03 Oslo, Privat arrangement
16.03 Oslo, Akershus Slottskirke, vokalkonsert
15.02 Oslo, Levinsalen, pianistkonsert
12.02 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Tina Tuven
11.02 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Henriette Johnsen og Kine Sandtrø
04.02 Oslo, Levinsalen, med cellisten Sebastian Dankel
16.01 Oslo, Levinsalen, strykerkonsert
15.01 Oslo, Arkitektur- og designhøgskolen, med hornisten Nora Hannisdal
12.01 Bergen, Troldsalen, solorecital for Troldhaugens Venner


2015

14.12 Oslo, Barratt Due, Stuen, med sangerne Donaji Reksterberg og Per Kristian Ruud-Enggrav
13.12 Oslo, Trefoldighetskirken, med fiolinisten Rebecca Hovind
12.12 Oslo, Musikkpedagogene Oslo, privat arrangement
10.12 Oslo, Vallegata 3, soloopptreden, Oslo Griegselskap
03.12 Oslo, Akershus Slottskirke, vokalkonsert
03.12 Oslo, Grisen Restaurant, sanger av Marcus Paus med Julie Kleive
25.11 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
24.11 Oslo, Musikkpedagogene Oslo (OMLF), med barytonen Emil Næshagen (Flagstad-selskapet)
12.11 Oslo, Levinsalen, strykerkonsert
11.11 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
04.11 Oslo, Deichmanske bibliotek, sanger av Marcus Paus med Julie Kleive
30.10 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Therese Aas
28.10 Haag, Royal Conservatory of The Hague, pianistkonsert
22.10 Oslo, Levinsalen, cellokonsert
21.10 Oslo, Schafteløkken, sanger av Marcus Paus med Julie Kleive
14.10 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
02.10 Moskva, Malyj zal, soloopptreden
22.07 Oslo, privat konsert
11.06 Oslo, Oslo Rådhus, med fiolinisten Sonoko Miriam Shimano Welde (Europa Nostra)
10.06 Oslo, Barratt Due, Stuen, med sangerne Frøy Holtbakk og Susanna Wolff
08.06 Oslo, NMH, Levinsalen, med cellisten Rebekka Eikefet
08.06 Oslo, NMH, Levinsalen, med cellisten Sebastian Dankel
05.06 Oslo, NMH, Levinsalen, med hornisten Ieva Praneviciute
03.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Ingvild Loen
03.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med mezzo-sopranen Ida Kristin Kilen
03.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med barytonen Eilert Hasseldal
01.06 Oslo, Herr Nilsen jazzscene, soloopptreden (Twenties' Night)
29.05 Oslo, Josefine Visescene, sanger av Marcus Paus med Julie Kleive (Josefine Visefestival)
27.05 Oslo, NMH, Levinsalen, med hornisten Eirik Haaland
27.05 Oslo, NMH, Levinsalen, med hornisten Eirik Tonnem
22.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Kine Sandtrø
22.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Susanna Wolff
22.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Henriette Johnson
21.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med tenoren Per Kristian Ruud-Enggrav
21.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Frøy Holtbakk
20.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Donaji Reksterberg
20.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Tina Tuven
20.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med barytonen Emil Næshagen
20.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med kontratenoren Christoffer Johansen
20.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Victoria Randem
15.05 Oslo, NMH, Levinsalen, hornkonsert
07.05 Oslo, NMH, Levinsalen, hornkonsert
06.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Per Kristian Ruud-Enggrav og Emil Næshagen
30.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Ida Kristin Kilen og Therese Aas
23.04 Oslo, NMH, Levinsalen, cellokonsert
22.04 Oslo, Engebret Café, Grieg og Kjerulf (Oslo Griegfestival)
18.04 Oslo, NMH, Lindemansalen, jubileumskonsert TUP
18.04 Oslo, NMH, Sandvoldsalen, strykerkonsert
16.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Kine Sandtrø og Henriette Johnson
09.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Donaji Reksterberg og Tina Tuven
08.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
26.03 Oslo, NMH, Levinsalen, hornkonsert
20.03 Bergen, Dr. Wiesener, med sopranen Eir Inderhaug
18.03 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, veldedighetskonsert
17.03 Oslo, Nordberg kirke, med cellisten Anders Gunnar Finstad
13.03 Drammen, Børsen, med sopranen Eir Inderhaug (Halvorsen Musikkfest)
25.02 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
11.02 Oslo, Privat konsert
04.02 Asker, Asker Kulturhus, verker av Kari Beate Tandberg
31.01 Oslo, NMH, Levinsalen, strykerkonsert


2014

16.12 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med barytonen Marius Grønsdal
13.12 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Ingvild Loen og Eilert Hasseldal
02.12 Oslo, Akershus Slottskirke, vokalkonsert
27.11 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med barytonen Marius Grønsdal
27.11 Oslo, Levinsalen, strykerkonsert
15.11 Oslo, Kristensamfunnet, bokpresentasjon Oddbjørn Birkeland
14.11 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
12.11 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
05.11 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med mezzo-sopranen Ida Kristin Kilen
01.11 Oslo, privat konsert, Marcus Paus-sanger med Julie Kleive
22.10 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
21.10 Oslo, Radisson Scandinavia Hotel, Marcus Paus-sanger med Julie Kleive
27.09 Sandefjord, Hjertnes, vokalkonsert
11.09 Oslo, Cinemateket, egyptisk klavermusikk (Ultima)
02.09 Oslo, Levinsalen, med hornisten Gabriel Trottier
29.08 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med mezzo-sopranen Ida Kristin Kilen
17.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
16.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
15.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
14.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
13.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
12.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
11.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
10.08 Bergen, Troldsalen, med sopranen Eir Inderhaug (Haugtussa)
09.08 Øystese, Kabuso, med sopranen Eir Inderhaug (Haugtussa)
05.07 Bø, Bø Prestegard, utstillingsåpning Gabrielle Kielland
20.06 Rovigo, Conservatorio, med pianisten Sofia Rentzhog
10.06 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med tenoren Stig Sydtangen
04.06 Oslo, Lindemansalen, med sopranen Åshild Jacobsen
31.05 Oslo, privat konsert, med mezzo-sopranen Gro Bente Kjellevold
28.05 Oslo, Levinsalen, med hornisten Ieva Praneviciute
27.05 Oslo, Levinsalen, med hornisten Lena Wiik
27.05 Oslo, Levinsalen, med hornisten Johan Wahlgren
27.05 Oslo, Levinsalen, med hornisten Benjamin Setsaas
24.05 Oslo, Levinsalen, strykerkonsert
12.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Ingvild Loen
12.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med barytonen Eilert Hasseldal
12.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Mariia Popova
06.05 Oslo, Engebret Café, Oslo Griegfestival
23.04 Flekkefjord, Sjøbuene, med sopranen Eir Inderhaug (Musikkens Venner)
09.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
07.04 Oslo, Lindemansalen, med jazzpianisten David Arthur Skinner
03.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Ingvild Loen og Eilert Hasseldal
29.03 Oslo, Levinsalen, strykerkonsert
20.03 Oslo, Norges musikkhøgskole, konsertforedrag
17.03 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
07.03 Oslo, Norske Selskab, med cellisten Sandra Lied Haga
05.03 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
04.03 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
03.03 Oslo, Lindemansalen, jubileumskonsert Einar Steen-Nøkleberg
03.03 Oslo, Levinsalen, med jazz-pianisten David Arthur Skinner
01.03 Oslo, Levinsalen, strykerkonsert
06.02 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
15.01 Oslo, Lindemansalen, soloopptreden


2013

12.12 Oslo, Lindemansalen, med mezzosopranen Nina Sætherhaug
09.12 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med mezzosopranen Edda Jansdottir
09.12 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sopranen Marit Marumsrud
04.12 Oslo, Hotel Continental, med Eivind Ringstad og Tomine Eide
04.12 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
03.12 Oslo, Den Norske Opera, med hornisten Eva Wetzel
29.11 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalrecital
28.11 Bærum, Bekkestua bibliotek, bokpresentasjon Oddbjørn Birkeland
27.11 Oslo, Josefine Visescene, Marcus Paus-sanger med Julie Kleive
17.11 Oslo, Svenska Margaretakyrkan, Marcus Paus-konsert
16.11 Moss, Kirkeparken videregående skole, Kammersalen, med sopranen Eir Inderhaug
16.11 Oslo, Lindemansalen, konsert under Åpen Uke
15.11 Oslo, Josefines gate 12, bokpresentasjon Oddbjørn Birkeland
09.11 Kristiansand, Kilden, med sopranen Eir Inderhaug
06.11 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
29.10 Oslo, Levinsalen, pianistkonsert
26.10 Oslo, Odd Fellow, soloopptreden
26.10 Arendal, Arendal Kulturhus, med sopranen Eir Inderhaug
16.10 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
15.10 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
13.10 Sarpsborg, Hafslund Hovedgård, med sopranen Eir Inderhaug
12.10 Oslo, Universitetets aula, lansering av Marcus Paus-CD
11.10 Oslo, Universitetsbiblioteket, med cellisten Johannes Martens
08.09 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
07.09 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
06.09 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
05.09 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
04.09 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
03.09 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
02.09 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
24.08 Nesodden, privat konsert
03.08 Elverum, Norsk Skogmuseum, utstillingsåpning
31.07 Vikeså, Kulturbanken i Bjerkreim, med pianisten Sofia Rentzhog
31.07 Vikeså, Bjerkreim Sjukeheim, med pianisten Sofia Rentzhog
28.07 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
27.07 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
26.07 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
25.07 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
24.07 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
23.07 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
22.07 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
21.07 Bergen, Troldsalen, med cellisten Audun Sandvik
13.07 Nesodden, privat konsert
06.07 Oslo, privat konsert
28.06 Oslo, privat konsert
25.06 Oslo, Lindemansalen, med sopranen Mathilde Marjavara
14.06 Oslo, Villa Stenersen, sommerfest Norsk Form
13.06 Oslo, Levinsalen, med cellisten Kjersti Støylen
12.06 Oslo, Lindemansalen, med cellisten Magdalena Adlberger
04.06 Oslo, Kammersalen, med bassen Leonid Larionov
04.06 Oslo, Kammersalen, med sopranen Eira Huse
04.06 Oslo, Kammersalen, med mezzo-sopranen Miriam Hoff
02.06 Oslo, privat konsert
31.05 Oslo, Universitetsbiblioteket, med fiolinisten Bjarne Magnus Jensen
25.05 Oslo, Levinsalen, TUP-konsert
22.05 Oslo, Levinsalen, vokalkonsert
19.05 Jevnaker, Solborg, med fløytisten Verena Aalders
15.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Marit Marumsrud og Miriam Hoff
13.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med tenoren Marius Grønsdal
13.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med barytonen Stig Sydtangen
08.05 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med bassen Leonid Larionov
02.05 Oslo, Nasjonalgalleriet, med bassbarytonen Njål Sparbo (Oslo Griegfestival)
28.04 Hamar, med sopranen Eir Inderhaug
21.04 Oslo, Kristensamfundet, med fløytisten Verena Alders
17.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
16.04 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med mezzo-sopranen Edda Arneberg
14.04 Oslo, Frogner kirke, veldedighetskonsert med fiolinisten Bjarne Magnus Jensen
09.04 Beirut, Libanon Musikkonservatorium, konsertforedrag
05.04 Beirut, St. Joseph's Church, Griegs klaverkonsert m/Lebanese Philharmonic Orchestra
21.03 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med mezzo-sopranen Edda Arneberg
20.03 Oslo, Akershus slottskirke, med cellisten Johannes Martens
18.03 Oslo, Nordstrand kirke, Rotary Musikkonkurranse
17.03 Drammen, Drammens Teater, med Rein Alexander (Johan Halvorsen musikkfest)
14.03 Oslo, privat konsert
13.03 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
09.03 Oslo, Levinsalen, TUP-konsert
05.03 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, med sangerne Marius Grønsvold og Stig Sydtangen
28.02 Oslo, Nasjonalbiblioteket, med mezzo-sopranen Tone Kummervold
16.02 Oslo, Lindemansalen, med cellisten Magdalena Adlberger
09.02 Oslo, Levinsalen, med fiolinisten Bjarne Magnus Jensen


2012

14.12 Oslo, Levinsalen, med hornisten Marie Solum Gran
14.12 Oslo, Levinsalen, med hornisten Alexander Pokrywka
07.12 Oslo, Norges musikkhøgskole, med mezzo-sopranen Melis Jaatinen
05.12 Oslo, Levinsalen, med mezzo-sopranen Nina Sætherhaug
04.12 Oslo, OMLF, med bratsjisten Eivind Holtsmark Ringstad
01.12 Oslo, Antroposofisk Selskap, Lørdagscafé
28.11 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
17.11 Oslo, Levinsalen, TUP-konsert
06.11 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
23.10 Oslo, Hotel Bristol, Helsingforskomiteens 35 årsjubileum
20.10 Oslo, Oslo katedralskole, soloopptreden
17.10 Oslo, Barratt Due, Kammersalen, vokalkonsert
16.10 Oslo, Levinsalen, fiolinkonsert
15.10 Oslo, Oslo katedralskole, offisiell åpning av ny aula
05.10 Oslo, Norske Selskab, utdeling av Wesselprisen
29.09 Oslo, Levinsalen, TUP-konsert
01.09 Bergen, Troldhaugen, åpningsseremoni Edvard Grieg Internasjonale Pianokonkurranse
31.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
30.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
29.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
28.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
27.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
26.08 Bergen, Troldsalen, med folkesangeren Unni Løvlid
25.08 Øystese, Kabuso, med folkesangeren Unni Løvlid
24.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
23.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
22.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
21.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
20.08 Bergen, Troldsalen, lunsjkonsert
19.08 Bergen, Troldsalen, med fiolinisten Bjarne Magnus Jensen
11.08 Oslo, privat konsert
10.08 Flisa, Bjerkely Folkehøyskole, med hornisten Julius Pranevicius (Nordisk Hornfest)
08.08 Flisa, Bjerkely Folkehøyskole, hornkonsert (Nordisk Hornfest)
06.08 Flisa, Bjerkely Folkehøyskole, med hornisten Stefan Dohr (Nordisk Hornfest)
02.08 Oslo, Voksenåsen, med hornisten Julius Pranevicius
29.07 Lom, Aukrust Gård, foredrag og solorecital (Gardmillom)
23.07 Bjerkreim, Vikeså, Kulturbanken, solorecital
23.07 Bjerkreim, Vikeså, Bjerkreim omsorgssenter, solorecital
15.07 Oslo, Operaen, med fiolinisten Bjarne Magnus Jensen
01.07 Vestfossen, Fossesholm, solorecital
19.06 Oslo, Lindemansalen, med cellisten Natalia Goldmann
10.06 Oslo, Vigeland-museet, med fiolinisten Ole Bøhn
09.06 Oslo, Lindemansalen, med sopranen Torunn Lien
09.06 Oslo, Lindemansalen, med sopranen Margrethe Fredheim
07.06 Oslo, Lindemansalen, jubileumskonsert Robert Levin
05.06 Oslo, Universitetets aula, innvielse av nytt flygel
24.05 Oslo, Munch-museet, med cellisten Natalia Goldmann
21.05 Oslo, Odd Fellow, privat konsert
11.05 Oslo, Lindemansalen, avslutningskonsert for Håkan Hagegård
08.05 Oslo, Lindemansalen, med cellisten Natalia Goldmann
17.04 Bergen, Siljustøl, solorecital
15.04 Oslo, Frogner kirke, Etisk vårkonsert
13.04 Oslo, privat konsert
19.03 Oslo, Kunsthøgskolen i Oslo, romansekonsert
15.03 Oslo, Grand Hotel, med sopranen Eir Inderhaug
10.03 Oslo, privat konsert
08.03 Oslo, Svenska Margaretakyrkan, med mezzo-sopranen Nina Sætherhaug
08.03 Oslo, Levinsalen, med sopranen Mathilde Marjavara
03.03 Oslo, Continental Hotel, jubileum for Norsk Tonekunstnersamfund
26.02 Oslo, Oslo Bymuseum, med fiolinisten Ole Bøhn (Dobrowen, Brahms og Kleven)
15.02 Oslo, Levinsalen, med fiolinisten Ida Sundell
28.01 Orkanger, Orkdal Kulturscene, med sopranen Eir Inderhaug
26.01 Oslo, privat konsert
25.01 Oslo, Levinsalen, med hornisten Alexander Pokrywka
13.01 Oslo, Lindemansalen, med hornisten Marie Solum Gran
10.01 Hønefoss, Odd Fellow-Logen, solorecital


2011

13.12 Oslo, Levinsalen, med cellisten Ivan Valentin
12.12 Oslo, Levinsalen, med hornisten Maxim Semenov
09.12 Oslo, Lindemansalen, med cellisten Magdalena Adlberger
07.12 Oslo, Italias ambassade, julekonsert
06.12 Oslo, Lindemansalen, med cellisten Paula Cuesta Redondo
04.12 Oslo, Levinsalen, med hornisten Marie Solum Gran
01.12 Oslo, Pan Galleri, åpning av juleutstilling
30.11 Oslo, Munch-museet, horn- og cellosonater
24.11 Oslo, Levinsalen, romansekonsert
22.11 Oslo, Levinsalen, med cellisten Natalia Goldmann
20.11 Oslo, Oslo konserthus, Lille sal, med bratsjisten Povilas Syrrist-Gelgota
17.11 Oslo, Norges musikkhøgskole, konsertforedrag
15.11 Oslo, Lindemansalen, med hornisten Andrius Ksanas
12.11 Oslo, Levinsalen, romansekonsert
11.11 Oslo, Caféteatret, med barytonen Halvor Melien, urfremføring av L-P Hagen (Ny Musikk)
09.11 Utena, Utena musikkskole, med bratsjisten Povilas Syrrist-Gelgota
08.11 Kaunas, Filharmoniens Sal, med bratsjisten Povilas Syrrist-Gelgota (IŠ ARTI Festival)
05.11 Asker, privat konsert
03.11 Oslo, Universitetets aula, med sopranen Eir Inderhaug
27.10 Moskva, Glinka-museet, solorecital, urfremføring av Marcus Paus
25.10 Moskva, Dante Alighieri-biblioteket, soloopptreden (Nansen-feiringen)
18.10 Oslo, Levinsalen, soloopptreden
14.10 Oslo, Universitetets aula, med cellisten Johannes Martens, Jahre-prisutdeling
05.10 Reykjavik, Nordens Hus, med cellisten Johannes Martens
04.10 Akureyri, Laugarborg, med cellisten Johannes Martens
03.10 København, Konservatoriet, Studiescenen, med cellisten Johannes Martens
02.09 Oslo, Universitetsbiblioteket, med cellisten Johannes Martens
02.09 Oslo, Russlands ambassade, soloopptreden
30.08 Oslo, Levinsalen, med hornisten Artem Martynenko
25.08 Oslo, Schafteløkken, Griegs ballade (Norsk-russisk kultursenter)
21.08 Oslo, Operaen, Dronning Sonja internasjonale sangkonkurranse
19.08 Oslo, Lindemansalen, Dronning Sonja internasjonale sangkonkurranse
16.07 Oslo, Operaen, med Anne Wik Larssen og Birgitte Stærnes (Oslo Grieg Festival)
11.07 Sandefjord, Arnebergstuen, Midtåsen (Foreningen Kulturelt Initiativ)
20.06 Oslo, Levinsalen, med cellisten Benedicte Årsland
20.06 Oslo, Levinsalen, med cellisten Oda Dyrnes
19.06 Oslo, Soria Moria, Askeladdens Hus, Grieg-slåtter (Oslo Grieg Festival)
14.06 Oslo, Oslo Rådhus, mottagelse (Oslo Grieg Festival)
13.06 Oslo, Mortensrud kirke, med hornisten Marie Solum Gran
11.06 Oslo, Nasjonalgalleriet, Griegs Haugtussa med Eir Inderhaug (Oslo Grieg Festival)
09.06 Oslo, Nasjonalgalleriet, åpning av Werenskiold-utstilling
08.06 Oslo, Polens ambassade, med hornisten Alexander Pokrywka
05.06 Oslo, Levinsalen, med hornisten Alexander Pokrywka
21.05 Oslo, Levinsalen, med hornisten Claire Hellweg
21.05 Oslo, Levinsalen, med hornisten Maxim Semenov
20.05 Oslo, Norges musikkhøgskole, med hornisten Alexander Martynenko
19.05 Oslo, Levinsalen, romansekonsert
30.04 Oslo, Oslo musikklærerforening, jubileumskonsert
15.04 Bærum, konserter med skuespilleren Anna Haukeland (Den kulturelle spaserstokken)
14.04 Bærum, konserter med skuespilleren Anna Haukeland (Den kulturelle spaserstokken)
13.04 Bærum, konserter med skuespilleren Anna Haukeland (Den kulturelle spaserstokken)
12.04 Bærum, konserter med skuespilleren Anna Haukeland (Den kulturelle spaserstokken)
11.04 Bærum, konserter med skuespilleren Anna Haukeland (Den kulturelle spaserstokken)
27.03 Oslo, Litteraturhuset, Sjostakovitsj' 1. klaverkonsert (Apropos konsertserie)
26.03 Oslo, Antropos, Sjostakovitsj' 1. klaverkonsert (Apropos konsertserie)
08.03 Oslo, Universitetet i Oslo, med mezzosopranen Siv Iren Misund
02.02 Oslo, Kunsthøgskolen i Oslo, operakonsert
25.01 Oslo, Levinsalen, hornkonsert
21.01 Tønsberg, Teie hovedgård, med sopranen Anne Wik Larssen (Levende Klassisk)
20.01 Oslo, Norges musikkhøgskole, minnekonsert for Nils Larsen
09.01 Oslo, privat konsert


2010

15.12 Oslo, Levinsalen, med cellisten Daniel Wenzel
15.12 Oslo, Levinsalen, med cellisten Ivan Valentin
05.12 Oslo, Lindemansalen, med hornisten Marie Solum Gran
05.12 Oslo, Levinsalen, med hornisten Alexander Pokrywka
03.12 Oslo, privat konsert
03.12 Oslo, Universitetsbiblioteket, med cellisten Johannes Martens
02.12 Oslo, Kunsthøgskolen i Oslo, julemøte Oslo Griegselskap
02.12 Oslo, Pan, åpning av juleutstilling
28.11 Asker, privat konsert
26.11 Oslo, Høgskolen i Oslo, med cellisten Amalie Eikaas Stalheim
10.11 Bærum, privat konsert med sopranen Eir Inderhaug
03.11 Oslo, privat konsert
02.11 Oslo, Levinsalen, med cellisten Nina Dolgintseva
16.10 Oslo, Gamle Logen, med cellisten Johannes Martens (støttekonsert for Pakistan)
29.09 Oslo, Levinsalen, med hornisten Alexander Pokrywka
11.09 Oslo, Ammerud kultursenter, med bratsjisten Povilas Syrrist-Gelgota (Ammeruddagene)
08.09 Oslo, Lindemansalen, med fiolinisten Anna Margrethe Haugland Nilsen
03.09 Oslo, Russlands ambassade, med fiolinisten Anna Margrethe Haugland Nilsen
19.08 Lørenskog, privat konsert
25.07 Bergen, Troldsalen, solorecital
25.07 Øystese, Kunsthuset Kabuso, solorecital
21.07 Oslo, Operaen, med sopranen Ilze Kozlovska og bratsjisten Povilas Syrrist-Gelgota
13.07 Oslo, Operaen, med sopranen Maria Bordas
15.06 Oslo, Levinsalen, med fiolinisten Eva Stalheim
14.06 Oslo, Levinsalen, med fiolinisten Maria Eikefet
12.06 Oslo, Kunstindustrimuseet, med cellisten Annekatrin Flick
10.06 Oslo, Levinsalen, med cellisten Daniel Wenzel
09.06 Oslo, Levinsalen, med cellisten Ivan Valentin
08.06 Oslo, Gamle Aker kirke, med sopranen Gjøril Songvoll (Oslo Griegfestival)
05.06 Oslo, Egertorget, åpningskonsert (Oslo Griegfestival)
26.05 Oslo, Nationaltheatret, Hovedscenen, recital (Ad Hoc Festival)
22.05 Drøbak, Drøbak kirke, med cellisten Johannes Martens
19.05 Oslo, Levinsalen, med cellisten Annekatrin Flick
17.05 Bærum, Bærum kulturhus, med fiolinisten Anna Margrethe H. Nilsen
14.05 Oslo, Levinsalen, fiolinkonsert
11.05 Oslo, Høgskolen i Oslo, med cellisten Johannes Martens
06.05 Oslo, Lindemansalen, finalekonsert Conocophillips
30.04 Oslo, privat konsert med cellisten Johannes Martens
25.04 Jevnaker, Solborg, solorecital
21.04 Oslo, privat konsert
19.04 Oslo, Nasjonalbiblioteket, med sopranen Eir Inderhaug (MIC-konferanse)
24.03 Oslo, privat konsert
22.03 Oslo, Levinsalen, CD-lanseringskonsert "Polyphonic Dialogues"
08.03 Oslo, Levinsalen, Bach-konsert
14.02 Kristiansand, Musikkens Hus, med cellisten Johannes Martens
13.02 Farsund, Husan, med cellisten Johannes Martens
10.02 Oslo, Levinsalen, med cellisten Daniel Wenzel
04.02 Oslo, Levinsalen, med cellisten Daniel Wenzel
16.01 Sula, Langevåg kirke, med klarinettisten Terje Nymark og bratsjisten Anders Rensvik
10.01 Oslo, Café de Concert, med fiolinisten Anna Margrethe Haugland Nilsen
07.01 Oslo, Levinsalen, med fiolinisten Anna Margrethe Haugland Nilsen


2009

18.12 Oslo, Oslo katedralskole, soloopptreden
15.12 Oslo, Café de Concert, med klarinettisten Ulrich Pluta og cellisten Frida F.W. Wærvågen
14.12 Oslo, Levinsalen, med fiolinisten Iselin Kaste Gundersen
13.12 Oslo, privat konsert
12.12 Horten, Gamle Horten gård, med klarinettisten Ulrich Pluta og cellisten Frida F.W. Wærvågen
11.12 Larvik, Berg kirke, med klarinettisten Ulrich Pluta og cellisten Frida F.W. Wærvågen
10.12 Oslo, Levinsalen, med cellisten Annekatrin Flick
05.12 Oslo, Café de Concert, med sopranen Camilla Ediassen
05.12 Oslo, Pan, utstillingsåpning
02.12 Oslo, Russlands ambassade, lunsjkonsert
26.11 Oslo, Jødisk Museum, minnemarkering
23.11 Ås, privat konsert
16.11 Oslo, Levinsalen, fiolinkonsert
07.11 Tórshavn, Nordens Hus, soloopptreden
04.11 Oslo, privat konsert
30.10 Oslo, Gamle Logen, med cellisten Johannes Martens, jubileumskonsert Norsk Musikforlag
29.10 Oslo, Café de Concert, med cellisten Ivan Valentin
28.10 Oslo, Café de Concert, med sopranen Camilla Ediassen
24.10 Drammen, Børsen, med sopranen Eir Inderhaug (Musikkens Venner Drammen)
22.10 Oslo, privat konsert med sopranen Eir Inderhaug
22.10 Oslo, Levinsalen, lunsjkonsert med cellisten Daniel Wenzel
17.10 Notodden, Telemarksgalleriet, med sopranen Katharina Jakhelln Semb
10.10 Oslo, Atriet i Kongens gate, med klarinettisten Rolf Borch og bratsjisten Bendik Foss
08.10 Oslo, Levinsalen, lunsjkonsert med cellisten Ivan Valentin
07.10 Oslo, Gamle Logen, privat arrangement
04.10 Oslo, Café de Concert, med cellisten Johannes Martens
30.09 Oslo, privat konsert
18.09 Oslo, Oslo musikklærerforening, med cellisten Johannes Martens (Oslo kulturnatt)
13.09 Bergen, Troldsalen, med cellisten Johannes Martens
23.08 Asker, Asker kirke, med fiolinisten Anna Margrethe Haugland Nilsen
22.08 Oslo, Norsk folkemuseum (Happy Nordic Music Days)
08.08 Oslo, Pan, med sopranen Katharina Jakhelln Semb
25.07 Årjäng, kammerkonsert (Smôga kammarmusikfestival)
24.07 Årjäng, kammerkonsert (Smôga kammarmusikfestival)
19.07 Oslo, Vigelandmuseet, med fiolinisten Charles Siem
12.07 Oslo, Vigelandmuseet, klaverkvartetter av Mozart og Brahms
11.07 Oslo, Operaen, klaverkvartetter av Mozart og Brahms
18.06 Hamar, Hamardomen, med fiolinisten Arve Tellefsen (Kirsten Flagstad Festival)
09.06 Oslo, Levinsalen, med cellisten Erlend Habbestad
01.06 Bergen, Lysøen, med fiolinisten Arve Tellefsen (Festspillene i Bergen)
31.05 Bergen, Lysøen, med fiolinisten Arve Tellefsen (Festspillene i Bergen)
30.05 Bergen, Lysøen, med fiolinisten Arve Tellefsen (Festspillene i Bergen)
13.05 Grimstad, Rådhussalen, med sopranen Eir Inderhaug
12.05 Kristiansand, Musikkens Hus, med sopranen Eir Inderhaug
09.05 Oslo, Lindemansalen, med cellisten Jan Henrik Druckenbrodt
06.05 Oslo, Levinsalen, med barytonen Benjamin Alunni
19.04 Oslo, Black Box Teater, Tan Dun
30.03 Oslo, Gamle Logen, solorecital
24.03 Moskva, Aleksandrov musikkskole, solorecital
23.03 Moskva, Grieg musikkskole, solorecital
21.03 Moskva, Det ungarske senter, solorecital
19.03 Moskva, Roerich-museet, solorecital
15.03 Øvre Eiker, Fossesholm, med cellisten Johannes Martens (Musikkens Venner Eiker)
14.03 Moss, Kunstgalleriet, med cellisten Johannes Martens (Musikkens Venner Moss)
05.03 Oslo, Norges musikkhøgskole, Levinsalen, med jazz-pianisten David Arthur Skinner
03.03 Kristiansand, Universitetet i Agder, Sigurd Lie-salen, med jazz-pianisten David Skinner
27.02 Tromsø, Universitetet i Tromsø, Konservatoriets konsertsal, med jazz-pianisten David Skinner
25.02 Bergen, Griegakademiet, Gunnar Sævigs sal, med jazz-pianisten David Skinner
24.02 Stavanger, Universitetet i Stavanger, Lille konsertsal, Bjergsted, med jazz-pianisten David Skinner
19.02 Oslo, Levinsalen, lunsjkonsert med cellisten Daniel Wenzel
07.02 Oslo, privat konsert
04.02 Oslo, Levinsalen, med sopranen Solveig Nedregård
15.01 Khartoum, Al Khatim Adlan Center, med sopranen Camilla Ediassen
14.01 Khartoum, Harmony TV Channel, med sopranen Camilla Ediassen
14.01 Khartoum, Kics School, med sopranen Camilla Ediassen
13.01 Khartoum, Sudan University of Technology & Science, med sopranen Camilla Ediassen
12.01 Khartoum, Centre Culturel Francais, med sopranen Camilla Ediassen


2008

30.11 Oslo, Lindemansalen, med barytonen Benjamin Alunni
28.11 Oslo, Universitetsbiblioteket, med sopranen Solveig Nedregård
23.11 Sarpsborg, Sarpsborg kirke, med cellisten Johannes Martens (Musikkens Venner Sarpsborg)
20.11 Longyearbyen, Galleri Svalbard, med cellisten Johannes Martens
13.11 Farsund, Husan, med cellisten Johannes Martens (Klaverforeningen i Farsund)
12.11 Mandal, med cellisten Johannes Martens (Musikkens Venner Mandal)
04.11 Oslo, Chat Noir, Ny Musikks jubileumsrevy
02.11 Larvik, Larvik museum, med cellisten Johannes Martens (Musikkens Venner Larvik)
31.10 Oslo, privat konsert med cellisten Johannes Martens
22.10 Oslo, privat konsert
21.10 Oslo, Østerrikes ambassade, med barytonen Benjamin Alunni
11.10 Oslo, Levinsalen, med pianisten Kristian Lindberg (Ultima)
18.09 Bergen, Gunnar Sævigs sal, med sopranen Camilla Ediassen
13.09 München, Pasinger Fabrik, solorecital
11.09 München, Pasinger Fabrik, åpning av Kitschbiennalen 2008
07.09 Oslo, Levinsalen, Dobrowen-konsert med fiolinisten Ole Bøhn
03.09 Oslo, Russlands ambassade, med russiske musikere
31.08 Oslo, Levinsalen, med fagottisten Embrik Snerte (Ung Nordisk Musikk)
23.08 Hvitsten, Ramme Gaard, utstillingsåpning
09.08 Oslo, Sørkedalen kirke, privat arrangement
05.08 Bjerkreim, Ivesdal kapell, privat konsert
27.07 Oslo, Nasjonalgalleriet, solorecital (Oslo Grieg Festival)
24.07 Oslo, Nasjonalgalleriet, Thommessen-konsert (Oslo Grieg Festival)
29.06 Oslo, Vigelandmuseet, med fiolinisten Charles Siem
21.06 Rygge, Larkollen, privat konsert med Eir Inderhaug
14.06 Oslo, Café Art'é, Sommeroffer
13.06 Oslo, privat konsert med Eir Inderhaug
09.06 Oslo, Rikshospitalet, med pianisten Jan Gunnar Sørbø
07.06 Oslo, Kanonhallen, Orffs "Carmina Burana"
31.05 Oslo, Youngstorget (Happy Days)
24.05 Bergen, Logen, Intro-finale med fiolinisten Bård Monsen (Festspillene i Bergen)
21.05 Oslo, Norli på Aker Brygge, med fiolinisten Bård Monsen
20.05 Oslo, Majorstutunet bo- og behandlingssenter, med cellisten Johannes Martens
06.05 Oslo, Barratt Due/Kammersalen, med fiolinisten Christiane Eidsten Dahl
27.04 Oslo, Fagerborg kirke, Orffs "Carmina Burana"
26.04 Oslo, Fagerborg kirke, Orffs "Carmina Burana"
19.04 Oslo, privat konsert
19.04 Oslo, Levinsalen, Finale NM for solister (Norsk Musikkorpsforbund)
15.04 Oslo, Vestre krematorium, privat arrangement
01.03 Oslo, Grand hotel, privat arrangement
21.02 Oslo, Nordea, åpning av kunstutstilling
12.02 Oslo, Universitetets aula, Madsens klaverkonsert nr. 2 (urfremføring)
01.02 Oslo, Statkraft, med sopranen Camilla Ediassen
22.01 Khartoum, French Cultural Centre, med sopranen Camilla Ediassen
22.01 Omdurman, Ahfad University for Women, med sopranen Camilla Ediassen
21.01 Khartoum, Ergamenis Greek Centre, med sopranen Camilla Ediassen
20.01 Khartoum, Sudan University, Music Department, med sopranen Camilla Ediassen
19.01 Omdurman, Theatre of Folk Art, med sopranen Camilla Ediassen


2007

12.12 Ås, Ås kirke, julekonsert
12.12 Oslo, Norli på Aker Brygge, Helge Iberg boklansering
03.12 New York, Den norske sjømannskirken, konsert med cellisten Johannes Martens
29.11 Oslo, OMLF, Oslo kvartettforening, Grieg-konsert med Unni Løvlid
21.11 Amman, Amman Symphony Orchestra, Griegs klaverkonsert
01.11 Oslo, Norges musikkhøgskole, komposisjonsforum
22.10 Paris, Musée de l'Armée, Grieg-konsert med Unni Løvlid
19.10 Athen, Norges ambassade, Grieg-konsert
18.10 Athen, Athens Concert Hall, Griegs klaverkonsert
14.10 Asker, Asker museum, Grieg-konsert med Unni Løvlid
07.10 Oslo, Nobels Fredssenter, minnemarkering for Anna Politkovskaja
06.10 Bærum, privat konsert
26.09 Oslo, Østerrikes ambassade, Grieg-konsert
19.09 St. Petersburg, State Academic Capella, Griegs klaverkonsert
16.08 Lillehammer, Nansenskolen, Grieg-konsert med Unni Løvlid
04.08 Bergen, Troldsalen, Grieg-konsert med Unni Løvlid
28.07 Ringerike, Haug kirke, privat arrangement
27.07 Oslo, Nasjonalgalleriet, Grieg-konsert med Unni Løvlid (Oslo Grieg Festival)
26.07 Oslo, Nasjonalgalleriet, Thoresen-konsert (Oslo Grieg Festival)
24.07 Lom, Leirvassbu, Grieg-konsert med Unni Løvlid
23.07 Lom, Spiterstulen, Grieg-konsert med Unni Løvlid
21.07 Lom, Nordgard Aukrust, Grieg-konsert med Unni Løvlid (Gardmillom)
05.07 Hafnarfjörður, Hafnarborg, Grieg-konsert med Unni Løvlid
04.07 Siglufjörður, Grieg-konsert med Unni Løvlid (Siglufjörður folkemusikkfestival)
01.07 Bjerkreim, Ivesdal kapell, privat konsert
24.06 Årdal, Vetti gård, Grieg-konsert med Unni Løvlid (Nasjonalparkfestivalen)
23.06 Vang, Eidsbugarden Høyfjellshotell, Grieg-konsert med Unni Løvlid
22.06 Luster, Turtagrø hotell, Grieg-konsert med Unni Løvlid
17.06 Eidfjord, Fossli hotell, Grieg-konsert med Unni Løvlid
16.06 Luster, Fjordstuen, Grieg-konsert med Unni Løvlid
15.06 Oslo, Parkteatret, feiring av Griegs fødselsdag (Grieg07)
12.06 Oslo, Parkteatret, George Crumb
04.06 Klagenfurt, Griegs klaverkonsert (Wörthersee Classics Festival)
31.05 Oslo, Frognerveien 50, huskonsert
18.05 Dhaka, The British Council, Grieg-konsert med Unni Løvlid
17.05 Dhaka, Norges ambassade, Grieg-konsert med Unni Løvlid
02.05 Oslo, Institusjonen Fritt Ord, Harald Sæverud
26.04 Oslo, lukket arrangement
18.04 Oslo, Akershus festning, arrangement for Østerrikes president
15.04 Oslo, Oslo konserthus, Lille sal, Norsk tonekunstnersamfund
14.04 Oslo, Oslo City (Happy Days)
13.04 Oslo, Oslo City (Happy Days)
12.04 Oslo, Oslo City (Happy Days)
25.03 Kristiansund, Nordlandet kirke, sonatekonsert
25.03 Averøy, Kvernes kirke, sonatekonsert
24.03 Tingvoll, Tingvoll kirke, sonatekonsert
18.03 Oslo, Fagerborg kirke, Haydns "Årstidene"
17.03 Tønsberg, Tønsberg domkirke, Haydns "Årstidene"
09.03 Oslo, Parkteatret, Ny Musikks Komponistgruppe
05.02 Oslo, Atriet, samtidskonsert med Asamisimasa
26.01 Oslo, Kirkens Hus, med dansere fra Kunsthøgskolen
25.01 Oslo, Frogner menighetshus, Norsk-russisk kultursenter
18.01 Oslo, Munch-museet, utstillingsåpning


2006

12.12 Ås, Ås kirke, julekonsert
26.11 Shanghai, M On the Bund, solorecital
25.11 Hangzhou, Red Star Theatre, solorecital
24.11 Shanghai, Jinmao Concert Hall, solorecital
23.11 Shanghai, Shanghai University, solorecital
14.11 Bærum, privat konsert
11.11 Madrid, Academia de Bellas Artes de San Fernando, norsk solistkonsert
05.11 Oslo, privat konsert
04.11 Oslo, Lindemansalen, europeisk konsert
03.11 Oslo, Manglerud videregående skole, prisvinnerkonsert
02.11 Oslo, privat konsert
18.10 Oslo, Russlands ambassade, Sjostakovitsj-konsert
15.10 Oslo, Kulturkirken Jakob, Jakobmesse
13.10 Oslo, Kulturkirken Jakob, Norske Kirkeakademiers 50-års-jubileum
05.10 Oslo, Parkteatret, pressekonferanse Grieg 07
04.10 Oslo, Nasjonalbiblioteket, solorecital (Ultima)
30.09 Bærum, privat konsert
29.09 Oslo, Statkraft, lunsjkonsert
25.09 Oslo, Marmorhallen, Sjostakovitsj-jubileumskonsert
24.09 Eidsvoll, Eidsvoll kirke, Sjostakovitsj-konsert
22.09 Tønsberg, Villa Møllebakken, russisk konsert (Levende klassisk)
27.08 København, med cellisten Johannes Martens (Ung Nordisk Musikk)
28.07 Oslo, Nasjonalbiblioteket, slåttekonsert (Oslo Griegfestival)
10.07 Reykjavik, Nordens hus, solorecital
07.07 Siglufjörður, solorecital (Siglufjörður folkemusikkfestival)
15.06 Oslo, Lindemansalen, medvirkning på eksamenskonsert
04.06 Bergen, Siljustøl, solorecital (Festspillene i Bergen)
28.05 Bergen, Håkonshallen, Intro-finale, med cellisten Johannes Martens (Festspillene i Bergen)
27.05 Bergen, Håkonshallen, Intro-natt (Festspillene i Bergen)
25.05 Kolbotn, Kolbotn kulturhus, med cellisten Johannes Martens
16.05 Oslo, Bogstad gård, diplomatmiddag
11.05 Moskva, Roerich-museet, solorecital
10.05 Moskva, Grieg musikkskole, solorecital
07.05 Oslo, Den Norske Opera, huskonsert
02.05 Oslo, privat konsert
01.05 Oslo, Frognerveien 50, huskonsert
30.04 Drøbak, privat konsert
28.04 Askim, Askim kulturhus, skolekonserter
27.04 Fredrikstad, Østsiden kirke, Intro-konsert
27.04 Askim, Askim kulturhus, skolekonserter
26.04 Askim, Askim kulturhus, Intro-konsert
26.04 Askim, Askim kulturhus, skolekonserter
25.04 Askim, Askim kulturhus, skolekonserter
06.04 Oslo, Happy Days (Ny Musikk)
05.04 Oslo, Happy Days (Ny Musikk)
03.04 Oslo, skolekonserter
30.03 Bærum, Henie Onstad kunstsenter, konsert
28.03 Oslo, Akershus slott, russisk statsministerbesøk
28.03 Oslo, skolekonserter
27.03 Oslo, skolekonserter
13.03 Narvik, Sjømannskirken, solorecital (Vinterfestuka)
03.03 Oslo, Statkraft, lunsjkonsert
16.02 Bærum, Henie Onstad kunstsenter, konsert under utstillingsåpning
24.01 Moskva, Rustkammeret, solist med Kreml kammerorkester (Christmas at the Kremlin)
15.01 Oslo, Frognerveien 50, huskonsert med strykekvartett


2005

27.11 Alytus, Alytus teater, konsert med INTRO-musikere (Northern Lights Festival)
24.11 Kaunas, Konservatoriet, konsert med INTRO-musikere (Northern Lights Festival)
23.11 Vilnius, Filharmonien, konsert med INTRO-musikere (Northern Lights Festival)
18.11 Bærum, privat konsert
17.11 Nøtterøy, Nøtterøy kulturhus, Mot stjernene
16.11 Drammen, Drammens teater, Mot stjernene
14.11 Sarpsborg, Musikkens venner, Mot stjernene
08.11 Molde, Musikkens venner, Mot stjernene
06.11 Tysvær, Tysværtunet kulturhus, Mot stjernene
05.11 Sandnes, Sandnes kulturhus, Mot stjernene
04.11 Grimstad, Musikkens venner, Mot stjernene
03.11 Skien, Ibsenhuset, Mot stjernene
30.10 Oslo, Universitetets aula, solist med Universitetets symfoniorkester, dir. Cathrine Winnes
20.08 Bergen, Troldsalen, med cellist Johannes Martens
08.08 Bodø, Bodø kulturhus, med slagverker Kjell Tore Innervik (Nordland Musikkfestuke)
30.07 Læsø, Byrum kirke (Læsø's Vinde)
29.07 Læsø, Byrum kirke (Læsø's Vinde)
27.07 Oslo, Nasjonalgalleriet, solorecital (Oslo Griegfestival)
05.07 Reykjavik, Nordens hus, med klarinettist Andjei Maevski
23.06 Harstad, Kulturhuset, med slagverker Kjell Tore Innervik (Festspillene i Nord-Norge)
04.06 Bergen, Troldsalen, solorecital (Festspillene i Bergen)
29.05 Bergen, Teatergarasjen, INTRO-natt (Festspillene i Bergen)
11.05 Tønsberg, Teie hovedgård, solorecital
23.04 Oslo, Bygdøy, privat solorecital
21.04 Praha, Obecni Dum, IAMA-konferanse, med sopran Eir Inderhaug
18.04 Moskva, Grieg musikkskole, med fiolinist Laima Olsson
16.04 Moskva, Roerich-museet, med fiolinist Laima Olsson
14.04 Lillehammer, Kulturhuset Banken, Rikskonsertenes arrangørkonferanse
07.04 Larvik, Larvik museum, konsert med Den unge danske strygekvartet
06.04 Tønsberg, Jarlsberg hovedgård, konsert med Den unge danske strygekvartet
31.03 Oslo, Frognerveien 50, huskonsert med fiolinist Laima Olsson
18.03 Gøteborg, Det russiske generalkonsulatet, solorecital
16.02 Asker, Asker kulturhus, konsert med slagverker Kjell Tore Innervik
04.02 Oslo, Café de Concert, Schubert-sonate
04.02 Oslo, Universitetsbiblioteket, lunsjrecital
15.01 Lund, Kapellsalen, med fiolinist Laima Olsson


2004

13.12 Lørenskog, Skårer kirke, julekonsert
26.11 Oslo, Levinsalen, etter Per Egil Hegges foredrag "Musikk og politikk"
21.11 Oslo, Levinsalen, med fiolinist Hilde Sveaas
28.10 Oslo, Det norske videnskaps-akademi, med fiolinist Emma Strömberg
27.09 Moskva, Gnessin-instituttet, med sangerne Katharina J. Semb og Yngve A. Søberg
25.09 Moskva, Skole nr. 1332, med sangerne Katharina J. Semb og Yngve A. Søberg
23.09 København, Konservatoriet, med sangerne Katharina J. Semb og Yngve A. Søberg
24.08 Oslo, Lindemansalen, Diplomeksamen, solorecital
20.08 Oslo, Lindemansalen, solorecital
12.08 Salzburg, Sommerakademie, Werkstattkonsert, solorecital
05.08 Salzburg, Wiener Saal, Akademiekonzert
25.07 Oslo, Vigeland-museets sommerkonsertserie
17.06 Oslo, Kommunaldepartementet, med fiolinist Alexander Rybak
16.06 Bærum, Nadderud videregående skole med sangeren Nils Georg Nilsen
08.06 Oslo, Levinsalen, med fiolinist Maija Hynninen og klarinettist Olav Bakke
28.05 Oslo, Statkraft, matinékonsert
23.05 Bergen, NRK1 Festnachspiel
22.05 Bergen, Logen, Intro-finale
20.05 Oslo, NMH, rom 140, lunsjkonsert
17.05 Oslo, Oslo konserthus, Nasjonal festkonsert, Grieg a-moll med Oslo symfoniorkester
24.04 Moskva, Tsjekhov-biblioteket, solorecital
23.04 Moskva, Rerikh-museet, solorecital
18.04 Oslo, Lindemansalen, Diplomkonsert, solorecital
14.04 Oslo, Levinsalen, Diplomkonsert med Ingfrid Breie Nyhus
07.04 Oslo, Café Frølich, Bachs e-moll-partita
25.03 Oslo, Oslo katedralskole, årsmøte
13.03 Oslo, Lindemansalen, Grieg a-moll med NMHs symfoniork./C. Winnes (diplomeksamen)
12.03 Oslo, Lindemansalen, Grieg a-moll med NMHs symfoniork./C. Winnes (diplomeksamen)
08.01 Oslo, Lindemansalen, Grieg a-moll med Einar Steen-Nøkleberg, 2. klaver